• +355676131594

  • Pallati I Kultures "I. Berdaku", Rr. Vrana Konti, Krujë

  • E Hene - E Diele: 8 AM - 8 PM

Pantallona dhe Jelek Per Femra

Sale!

Original price was: 170 €.Current price is: 145 €.

Pantallona Per Femra te qendisura me pambuk

Jelek te qendisur ne stof

Mund te blihet dhe te ndara

Cmimi pantallonave 100 Euro

Cmimi i jelekut 45 Euro

Sale!