• +355676131594

  • Pallati I Kultures "I. Berdaku", Rr. Vrana Konti, Krujë

  • E Hene - E Diele: 8 AM - 8 PM

Fustan dhe Jelek Per Femra

Sale!

Original price was: 100 €.Current price is: 70 €.

Fustan i gjate dhe Jelek i qendisur ne saten

Sale!